sobota, 10 września 2011

MFK 2011: stoisko

Zbliża się 22 edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu (i Gier) w Łodzi. Tak więc i my zbliżamy się powoli do premiery trzeciego numeru "BICEPSA". Prace trwają, tryby się ścierają, redaktorzy wściekają - sama esencja i radość tworzenia.

Na wstępie mamy jednak złą wiadomość: "TRICEPS" - wstępnie planowany na tegoroczną łódzką imprezę - z różnych przyczyn nie pojawi się jednak w październiku. O nowej dacie premiery (cały czas tegorocznej!) poinformujemy Was niebawem.

Natomiast trzeci numer wyrobu zinopodobnego planowo pojawi się na MFK. Będzie on dostępny w boksie który będziemy dzielili z chłopakami z "Handmade". Na stoisku znajdziecie pewnie jeszcze ostatnie egzemplarze "Szkicownika" i pewnie kilka "LaMasakr". *Fil z ekipą przywiozą "Handmade'y", "Handjoby" i pewnikiem coś jeszcze.
Planujemy delikatnie zerżnąć pomysł Polskiego Stowarzyszenia Komiksowego z tegorocznej Komiksowej Warszawy i przyjąć na nasze stoisko również Małe Inicjatywy Komiksowe na podobnych zasadach jak to było podczas Warszawskiej Imprezy. Kilka takich MIK'ów już wyraziło swoje zainteresowanie tą formą sprzedaży, a my cały czas zapraszamy kolejnych. Jeśli wydałeś zin/komiks/album i chcesz go przekazać w czytelnicze ręce podczas łódzkiej imprezy - jesteśmy dla Ciebie i służymy pomocą.

Tak więc:
Potencjalna Mała Inicjatywo Wydawnicza - zapraszamy po informacje na maila biceps.zin[at]gmail.com;

Potencjalny nabywco - zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, rozmów i zakupów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz