poniedziałek, 26 marca 2012

Kącik kultury(sty) #4 - Bydgoska Sobota z Komiksem 2012

Już w najbliższą sobotę w Bydgoszczy odbędzie się kolejna edycja tamtejszej Soboty z Komiksem. Dla nas będzie to trzeci wypad na tę imprezę i jak zawsze nie możemy się jej doczekać! Po pół roku festiwalowej posuchy (tzn. od MFKi) w końcu rusza komiksowo-imprezowy sezon podczas którego spotkaniom, rozmowom i stukaniu się kuflem nie będzie końca. Cieszymy się tak bardzo, że do miasta Jerzego Wróblewskiego ruszamy już w piątek z rana, coby godnie i z klasą przyszykować się na sobotnie atrakcje. 

Co prawda nie mamy jeszcze dla Was dokładnego planu (ten pojawi się pewnie lada chwila), ale nie o to przecież w tym wszystkim chodzi. Ważne, że na te kilka godzin będzie okazja spotkać się w nieco większym gronie i mamy nadzieję, że w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej zobaczymy wielu z Was. A jeśli nie jesteście przekonani co do weekendowych wojaży, to pozwólcie, że pokrótce zaprezentujemy czego można spodziewać się 31 marca w Bydgoszczy:

niespodziewanych spotkań w pociągach
pokazów najnowszych trendów w modzie
Dużej Ilości Naraz Ludzi
komiksików oczywiście!
ciekawych wykładów
tolerancji
dziwnych wiadomości z nieznanych numerów
śmiesznych rysunków
życzliwości
fantazyjnych obrusów
zdrowego jedzenia
MIŁOŚCI!
... i sympatycznych pamiątek z podróży
A tak zupełnie na deser, jako kropka nad "i" - w Bydgoszczy można się również przekonać jakie taneczne talenty są między nami!


2 komentarze:

  1. Kurde :) Lepszej zachęty do wypadu na BSzK nie potrafię sobie wyobrazić. Dzięki!!! Do zobaczenia na miejscu.

    OdpowiedzUsuń