piątek, 20 kwietnia 2012

BICEPS: Występy gościnne

Gdy Tomasz Kleszcz na swoim blogu ogłosił "bilbordową akcję" - w której namawiał komiksiarzy do stworzenia grafik na bilbordy które znajdą się w trzeciej części jego autorskiego komiksu "Kamień Przeznaczenia" - nie mogliśmy przejść obok niej obojętnie. Wszak, to bardzo ciekawa, nowatorska i zacna inicjatywa w naszym małym komiksowie. Grafikę stworzył nasz redaktor techniczny - Łukasz Mazur, plik poszedł do Tomka i czekaliśmy.

Kilka dni temu na bicepsową skrzynkę przyszedł mail od Tomka w którym znaleźliśmy planszę z naszym edukacyjnym bilbordem - którą z przyjemnością pokazujemy poniżej.
Trzecią część "Kamienia Przeznaczenia" można kupić bezpośrednio od autora, ale najprawdopodobniej będzie do kupienia również na tegorocznej Komiksowej Warszawie (10-13 maja, PKiN). Do zakupów serdecznie zapraszamy.

Poza tym jeżeli kiedykolwiek zjawicie się w Siedlcach w rockowym barze "Camelot" (ul. Berka Joselewicza 4/1), to możecie spotkać taką o to moneciarkę. Prawda, że piękna?Poniżej również zdjęcie na barze, niestety było robione kalkulatorem, więc nie jest oszałamiającej jakości.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz