sobota, 16 marca 2013

Kącik kultury(sty) #5 - Bydgoska Sobota z Komiksem 2013

Już za tydzień, podobnie jak Kapitan Żbik w "Kryptonim Walizka" (Gabiński/Wróblewski), będziemy mogli zawitać do gościnnej Bydgoszczy na tamtejszą Sobotę z Komiksem inaugurującą komiksowo-festiwalowy sezon. To nasza czwarta wizyta i póki co zapowiada się, że będzie ona najlepsza - nie tylko patrząc na program imprezy, ale również na sporą ilość znajomych, którzy zapowiedzieli się z wizytą. 

A skoro o programie mowa, to będzie nas można również zobaczyć na scenie! Zazwyczaj staramy się unikać udziału w jakichkolwiek spotkaniach, ale Bydgoszcz rządzi się swoimi prawami. Tak więc z naszej strony zapraszamy na:

- panel wydawców, który będzie miał miejsce o godzinie 11.45 (do 12.35) i w którym wezmą również udział przedstawiciele Centrali, Kultury Gniewu, Smallpressu oraz wydawnictwa Timof i cisi wspólnicy.

- spotkania z autorami i wydawcami "Awantury 2.0", które rozpocznie się o godzinie 12.35 i potrwa 45 minut.

- natomiast żądnych autografów na swoim egzemplarzu "A2.0" zapraszamy do strefy autografów o godzinie 11.45!

Tyle o nas. Warto jednak przez całą sobotę krążyć po Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej (ul. Królowej Jadwigi 14), bo cały program prezentuje się wyśmienicie (chociaż ze względu na przełożoną wizytę Paulo Monteiro, plan ten jeszcze ulegnie zmianie).

To że ostatnio milczeliśmy w sprawie naszych nowych publikacji nie oznacza, że nic nie robiliśmy i że nic nie zamierzamy wydawać. Jak widać powyżej, po wielu perturbacjach "Awantura 2.0" powinna być do nabycia już od przyszłej soboty na Sobocie z Komiksem (najlepszy moment na wydanie tej publikacji, nieprawdaż?) - szczegóły wydania, okładka i przykładowe plansze w poniedziałek powinny hulać po serwisach komiksowych. 
 
Natomiast w okolicach czwartku powinna pojawić się informacja na temat innej publikacji, którą szykujemy na Sobotę z Komiksem. A póki co milczymy w tej sprawie ;)

Reasumując - w przyszłą sobotę zapraszamy do Bydgoszczy. Będzie dużo, DUŻO dobrego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz