środa, 6 października 2010

BICEPS#1: już po premierze, już po MFK

Chwilę nam zajęło odsapnięcie po weekendowych łódzkich atrakcjach, ale wracamy! MFK(iG) jak zawsze okazała się w pełni profesjonalnym i najważniejszym w ciągu całego roku festiwalem dla komiksowego światka. Dla nas była to o tyle wyjątkowa edycja, ponieważ po raz pierwszy można było na nim nabyć nasz twór. "BICEPS" sprzedał się całkiem nieźle - u nas zostało niecałe 50 sztuk z których część pewnie puścimy na allegro (ale o tym będziemy jeszcze informować). Póki co kilka zdjęć z Łodzi:

Przy wejściu do ŁDKu zawisł "BICEPS".

B#1 dostępny był na stoisku Kultury Gniewu (tutaj opanowanym przez Karton/Hanami).

Były też pierwsze autografy (Mateusz "TeO" Trąbiński - jedna trzecia redakcji).

Jacek Skrzydlewski (jeden z twórców w B#1) oraz Jacek "Ystad" Jastrzębski (redakcja).

Można nas był znaleźć również w niedzielnym wydaniu "eMeFKa NEWS" (nr 2(30)/2010).

Zanim jednak ruszymy ze sprzedażą przez allegro, pierwszy numer "BICEPSA" można już nabyć drogą internetową w Incalu oraz Imago, natomiast tradycyjnymi sposobami można je dostać w krakowskim FanKomiksie oraz warszawskim Centrum Komiksu. Serdecznie zachęcamy do zakupu wszystkich tych, którzy jeszcze nie zdążyli tego zrobić! Dodatkową zachętą niech będzie kilka zdań Macieja "repka" Reputakowskiego (Polter):
Biceps #1 - doskonały debiut zinowy. Zaskakująco wysoki poziom komiksów, bardzo fajne teksty, solidne wydanie. Stylizacja na stary zin bardzo udana. Warto wspierać trójbicepsową redakcję w przyszłości!
Jeśli jesteście już po lekturze jedynki zapraszamy do dzielenia się wrażeniami!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz