czwartek, 30 września 2010

BICEPS#1: premiera już za dwa dni!

MFK(iG) startuje już jutro, więc przynajmniej do niedzieli wieczór na naszej stronie zapanuje cisza. Po raz kolejny zapraszamy na stoisko Kultury Gniewu (budynek Textilimpexu) gdzie będzie można kupić pierwszy numer "BICEPSA", oraz wiele innych smakowitości. Żeby nikt nie zapomniał o zakupie, przygotowaliśmy plakaty - tak jak ten widoczny po lewej stronie - które zawisną w okolicach festiwalowych budynków!

Jednocześnie przypominamy, że zamówienia na "B" można składać u nas tylko do dziś, do północy - informacja jak to zrobić, znajduje się w poprzednim wpisie. Od wczoraj zin można zamawiać również w Incalu (wysyłka po 4-tym października)!

Z bieżączek polecamy również wizytę na Mieście Fantastyki, na którym ostatnio zaroiło się od komiksów. O "BICEPSIE" również co nieco można przeczytać - jak np. wrażenia z pierwszego przeglądania periodyku i kilka tajemnic ze środka (jak widać czasem warto wpadać na wernisaże!).

Na koniec jeszcze bardzo ważna informacja - pierwszy numer zina został wydrukowany z błędem. Tym błędem jest lakierowana okładka, której już zabraknie przy kolejnych numerach. Przepraszamy.

3 komentarze:

  1. Plakat gicio... I z moim nazwiskiem w zacnym towarzystwie. Fajnie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Hehehe nawet na plakacie „i Gier” jest w nawiasie. :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kupiłem ! Dzięki za reklamówkę z tyłu :)

    OdpowiedzUsuń