środa, 8 grudnia 2010

Zapowiedź: Nienawiść Atomowego Rycerza (2013)

2010 rok zbliża się ku końcowi, więc wypadałoby uchylić nieco rąbka tajemnicy co do naszych bliższych, bądź też nieco dalszych planów wydawniczych. Nigdzie wcześniej chyba o tym nie wspominaliśmy, ale - począwszy od kwietnia 2011 - oprócz wydawania kolejnych numerów "BICEPSA", planujemy także wypuszczać dodatkowe rzeczy, które mamy nadzieję spodobają się gawiedzi. To co pojawi się na drugiej edycji Komiksowej Warszawy niech jeszcze przez jakiś czas pozostanie tajemnicą (dokładamy wszelkich starań, żeby wyjść z tą informacją w świat jeszcze w grudniu!). Póki co odsłaniamy karty co do dodatkowego wydawnictwa, które pojawi się na obok szóstego numeru "B" na czwartej edycji warszawskiego festiwalu! Panie i Panowie, przygotujcie się na...

Nienawiść Atomowego Rycerza

Scenariusz i rysunki: Łukasz Mazur
Liczba stron: 32
Format: 17 x 26 cm
Oprawa: miękka
Papier: offsetowy
Druk: kolorowa okładka, czarno-biały środek
Data wydania: kwiecień 2013
Nakład: 111 egzemplarzy
Wydawca: fifarafa comics / wydawnictwo ATY


Liga Sprawiedliwych rozbita.
Młodzi Tytani nie dają znaku życia.
Nikt nie wie co stało się z Człowiekiem ze Stali.
Czy po tych wszystkich kataklizmach jeszcze jakiś śmiałek odważy się stanąć oko w oko z Maszyną Zagłady, która znikąd pojawiła się w Gotham City?
Nadzieja umiera ostatnia! Z czego doskonale zdaje sobie sprawę nietypowy kwartet w postaci Guya Gardnera, Doomsdaya, Steela oraz Loo! Jednak nawet połączone siły dobra i zła mogą zdać się na nic, a jedyną nadzieją może być dopiero pomoc zapomnianych herosów. Lecz czy przybędą oni na czas i czy mają dostatecznie dużo siły by pokonać Atomowego Rycerza? Jaką rolę w tej historii odegra Niesamowity Criswell? I skąd u zabójczej kreatury tyle tępej nienawiści do mieszkańców naszej planety? Wszystko wyjaśni się w tej historii!

"Nienawiść Atomowego Rycerza" to drugi (po "Tajemniczej kobiecie z dżungli w kosmosie") komiks fifarafa comics - imprintu wydawnictwa ATY. I podobnie jak w przypadku wcześniejszej publikacji nie wymaga od czytelników posiadania dobrego smaku, gustu ani poczucia humoru.

Atomowy Rycerz zaatakuje JUŻ NIEBAWEM!

4 komentarze:

  1. Ha, piękna okładka stylizowana na DKR. Zaklepcie mi jeden egzemplarz :D

    OdpowiedzUsuń
  2. no w końcu jakieś fajne komiksy

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja też poprosze o zaklepanie jednego, 111 brzmi jak coś co szybko zniknie.

    OdpowiedzUsuń