czwartek, 12 maja 2011

Komiksowa Warszawa 2011: PREMIERY!

Druga edycja stołecznego festiwalu rozpoczęła się kilka chwil temu i potrwa do niedzieli (przypominamy, że ostatnim akcentem tegorocznej Komiksowej Warszawy będzie spotkanie z redakcjami magazynów "Karton", "Kolektyw" i "Biceps"!). Jeśli tylko "niebo nie zwali nam się na głowę", to w piątek trzynastego zameldują się nasze dwie nowości - "BICEPS" #2 oraz "Szkicownik". Do zakupu których serdecznie zapraszamy!

A żeby nieco podgrzać jeszcze atmosferę przed premierą tej drugiej pozycji, to miło jest nam ogłosić, że wraz z nią rozpoczynamy publikację bonusów w postaci kart, które pojawiać się będą pod szyldem Komiksowej Serii Karcianej. Większość z Was pewnie kojarzy podobnego typu kartoniki z koszykarzami NBA bądź bejsbolistami, które z sukcesem pojawiają się w USA i jeśli wierzyć filmom i serialom z tamtych okolic, to z biegiem lat znacznie zyskują na wartości. My chcemy robić coś podobnego - dla zabawy, ku pamięci i żeby w ten sposób uhonorować zacne postaci z naszego Komiksowa.

Wraz ze "Szkicownikiem" dostępna będzie karta jej głównego bohatera, Karola "KRLa" Kalinowskiego. Kolejne pojawiać się będą przy naszych następnych publikacjach i mamy nadzieję, że przy dobrym odbiorze stan taki potrwa lat kilka i KSK rozrośnie się do pokaźnej talii.

Zapraszamy więc tłumnie na Komiksową Warszawę!

PS. Serdecznie dziękujemy za wszelkie miłe słowa, które mieliśmy okazję usłyszeć w ostatnich dniach w związku z ujawnieniem naszych najbliższych wydawniczych planów! Staramy się, żeby i nam i Wam przynosiły one możliwie jak najwięcej frajdy!

PS2. Info dla autorów, których prace znalazły się w drugim "B" i którzy wpadają na festiwal - egzemplarze autorskie dostępne będą od piątku u Jacka "Ystada" Jastrzębskiego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz