sobota, 21 stycznia 2012

Premiery Roku! / Bitwy Komiksowe / Biała Kartka (27.01.2012)

Po raz drugi (i mamy nadzieję, że ostatni) zapraszamy Was na premierę pierwszego numeru nowego magazynu "TRICEPS" - miał być w październiku, miał być w grudniu, ale ostatecznie będzie w styczniu. Tak na dobry początek roku.

Tyle tylko, że tym razem na premierowej imprezie - buńczucznie przez nas nazwanej "Premiery Roku" - będą również inne świetne komiksy, które pachnieć będą drukarską farbą:
- zbiorcze wydanie (numerowane i z bajerami!) "Byle do Piątku Trzynastego" Bartosza Sztybora i Piotra Nowackiego, zawierające wszystkie epizody wcześniej publikowane w...
- ...magazynie "Karton", którego ostatni numer (['] wpisujcie miasta) powinien w końcu trafić do zasmuconych czytelników!

Jest szansa, że to jeszcze nie koniec nowości, które tego wieczora pojawią się w Białej Kartce, ale póki nie mamy pewności, że tak właśnie będzie, to nie zapeszamy i nie zapowiadamy.

Oprócz premier, napitku i wyśmienitego towarzystwa chętni będą mogli wziąć udział w tradycyjnych Bitwach Komiksowych z nagrodami! Liczba miejsc ograniczona, więc zainteresowani zaraz po wejściu do lokalu powinni się czym prędzej zapisać na listę uczestników dostępną przy barze.

Tak więc pamiętajcie:

PREMIERY ROKU
piątek, 27 stycznia
Biała Kartka
ul. Emilii Plater 9/11 (Warszawa)
start: 20.00

Będzie się działo!
(a po wszelkie nowości związane z imprezą zapraszamy na facebookową stronę!)

3 komentarze:

  1. Faktycznie, to takie warszawskie, nie pisać miasta. Ja wiem, jakie, ale nie każdy żyje w naszym Centrum Wszechświata ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo udana imprezka, chociaż mimo dodania miasta i tak trafić nie było łatwo.

    OdpowiedzUsuń