sobota, 12 maja 2012

WTEM! Komiksowa Warszawa 2012...

...trwa w najlepsze! Właśnie rozpoczyna się trzeci dzień festiwalu*, a jako, że to sobota, to można się spodziewać, że najbliższe godziny będą dosyć intensywne jeśli chodzi o obsługę klientów (czego sobie i wszystkim wystawiającym życzymy).
Póki co jest nieźle - nowy „Biceps” od czwartku jest w naszych rękach i prezentuje się znakomicie. Na naszym stoisku (Małe Inicjatywy Wydawnicze) pojawiają się coraz to nowe publikacje, więc zapraszamy do częstego odwiedzania tych kilku metrów kwadratowych. 

Na tę chwilę hitem sprzedażowym jest zeszycik z przygodami Kapitana Minety (duetu Sztybor/Nowacki)! A co najbardziej cieszy to to, że zainteresowane są nim głównie przedstawicielki płci pięknej w każdym wieku. Jako że nakład tego wydawnictwa jest mocno limitowany, to polecamy nie zwlekać z zakupem!

Więcej słów o FKW3 (+ więcej zdjęć) można się spodziewać po festiwalu. A w tym momencie chcielibyśmy jeszcze przypomnieć i zaprosić na spotkanie z Michałem Śledzińskim / Śledziem, które odbędzie się w dniu jutrzejszym w godzinach 12:30-13:00 w Sali Gagarina. 

Natomiast od 13:00 do 15:00 będzie on rozdawał rysografy, więc jest to doskonała okazja aby zdobyć elegancki rysunek i wziąć udział w naszej akcji ze zbieraniem takowych do „Szkicownika” Śledzińskiego!

Do zobaczenia w PKiN!

*wszelkie szczegóły na temat Festiwalu Komiksowa Warszawa można znaleźć na oficjalnej stronie, tj. komiksowawarszawa.pl.

5 komentarzy:

 1. Mam maleńką prośbę do właścicieli stoiska Małe Inicjatywy Wydawnicze. Niestety nie będę na tegorocznej Komiksowej Warszawie, zatem byłbym niezmiernie wdzięczny za odłożenie tych wszystkich publikacji, które pojawią się u Was. Plizzzzzzz ;DDD

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda że jednak nie dotarłem i mój komiks nie spoczął na waszej półeczce. Życzę dobrej zabawy !

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że zostawicie coś z nakładu dla stałych klientów kupujących mailowo i allegro.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wróciliście już z tej Warszawy czy jeszcze jedziecie?

  OdpowiedzUsuń