środa, 17 listopada 2010

Krótko mówiąc (1)

* Na początku listopada Tomasz Grządziela zamieścił na swoim blogu kadr ze skończonego już drugiego odcinka "Wydziału Matematycznej Preinterwencji" oraz kilka informacji na temat samej serii. Całość do zobaczenia w "BICEPSIE"#2 (Komiksowa Warszawa 2, kwiecień 2011), a my na razie prezentujemy wspomniany jeden kadr (niespodzianka - teksty w dymkach będą nieco inne).
* Z innych ciekawostek - również na początku miesiąca na Alei Komiksu ukazał się wywiad z Jackiem "Ystadem" Jastrzębskim z którego można się m.in. dowiedzieć skąd w zinie wzięli się tacy twórcy jak Badyl, Jacek Skrzydlewski czy Tony Sandoval. Zachęcamy do lektury!

* Na koniec linkujemy jeszcze dwie audycje podcastu K-Pok Bartka Biedrzyckiego w których przewijają się bicepsowe tematy: odcinek trzeci w którym krytykuje Spellcastera właśnie (i jego "W.M.P") oraz odcinek siódmy, gdzie Bartek mierzy się z tematem "czy ziny są jeszcze zinami?", który na nowo pojawił się przy okazji debiutu naszego periodyku (możliwe, że niebawem pojawi się u nas jakaś polemika ze słowami rednacza "Kolektywu").

* I tyle.

2 komentarze:

  1. Liczę na tę polemikę, chłopaki.

    Będzie odnośnie Tomasza czy odnośnie zinów?

    OdpowiedzUsuń
  2. Odnośnie DO zinów (szkoła Babiela!). To ja się postaram sprężyć z tematem, bo Twoje parę zdań do polemiki mam już od jakiegoś czasu wypisane :]

    No to ten, idę po Konstrukt.

    OdpowiedzUsuń