poniedziałek, 15 listopada 2010

Krzyżówka#1: rozwiązanie + laureaci

Nadszedł czas na rozwiązanie krzyżówki z pierwszego numeru "BICEPSA". Na prawidłowe odpowiedzi czekaliśmy do 10 listopada i spośród nadesłanych zgłoszeń wylosowaliśmy trzy zwycięskie. Zanim jednak ogłosimy kto co wygrał, podajemy rozwiązanie, którym było imię i nazwisko pewnego autora komiksów. A był nim...
... twórca wydanych u nas komiksów takich jak "Exit", "Cinema Panopticum" oraz "Numer 73304-23-4153-6-96-8" (wszystko za sprawą Kultury Gniewu).

Pora na zwycięzców - nagrodę główną, czyli drugie wydanie "Osiedla Swoboda"* wraz z autorskim rysunkiem Michała Śledzińskiego, wygrywa Olga Wróbel! Natomiast pozostałe nagrody - drugie numery "BICEPSA" - polecą w stronę Andrzeja Mikszty i Pawła Panica!

Zwycięzcom gratulujemy, a tym, którzy nie mieli szczęścia w losowaniu dziękujemy za wzięcie udziału w zabawie i zapraszamy do krzyżówki numer 2!

* kiedy wybieraliśmy pierwszą nagrodę dodruk "OS" miał się pojawić na MFK, względnie na koncercie z okazji 10-lecia KG. Prace nad nim jeszcze jednak trwają, więc jak tylko komiks ujrzy światło dzienne to przekażemy go w ręce zwyciężczyni.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz