wtorek, 28 września 2010

BICEPS#1: jak i gdzie kupić?

Jak już kilkukrotnie wspominaliśmy w różnych miejscach, pierwszy numer "BICEPSA" będzie można nabyć na Międzynarodowym Festiwalu Komiksu (i Gier) w Łodzi, w dniach 2 i 3 października na stoisku Kultury Gniewu (wraz z piątym "Kartonem", "W cztery oczy" Hommera, "Safari na plaży" Mawila i najprawdopodobniej zbiorczymi wydaniami komiksów Prosiaka i Pały - więcej info na stronie KG).

Rozumiemy jednak, że nie wszystkim tym, którzy chcieliby zapoznać się z pierwszym numerem "B" Łódź jest po drodze. Niekoniecznie znajdzie się też jakiś znajomy (bądź znajomy znajomego), który akurat odwiedzi emefkę i będzie w stanie nabyć zina.

Tak więc polecamy takim osobom wysłanie na naszego redakcyjnego mejla (adres po prawej) informacji, że chcieliby zakupić x sztuk naszego periodyku, a my odłożymy odpowiednią ilość egzemplarzy i po Łodzi rozpoczniemy wysyłkę. Koszt takiej operacji to 7,89zł za "BICEPS" oraz 5 zł za przesyłkę (koperta ochronna, list polecony ekonomiczny (dzięki Agato)) - razem 12,89 zł. W temacie mejla prosimy wpisać "BICEPS#1 - zamówienie", a my podeślemy dane do przelewu. Zamówienia można składać do czwartku do północy, później jesteśmy już bez dostępu do sieci na MFK. Nie potrafimy powiedzieć jak zin będzie się sprzedawał za te kilka dni, a że bierzemy ze sobą cały nakład, to wolimy się chociaż w ten sposób zabezpieczyć i móc zagwarantować chętnym możliwość zakupu "B".

A właśnie! Jesteśmy też na facebook'u!

5 komentarzy:

 1. moze lepiej poleconym, skoro to i tak kupujacy pokrywa koszty przesylki? jak zaginie, bedzie mozna reklamowac. chyba ze jest gwarancja zwrotu 12,89 :>

  OdpowiedzUsuń
 2. zwykły miał znaczyć "nie priorytet". Oczywiście że przesyłka jest polecona.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy jest taka możliwość, że "Biceps", jeżeli cały nakład nie wyprzeda się w Łodzi, będzie można kupić na Incalu lub sklepie Gildii?

  kazik

  OdpowiedzUsuń
 4. przelewem... może to głupie pytanie, ale przekaz też może być? dla sprzedającego nie robi to przecież różnicy...

  OdpowiedzUsuń
 5. Kazik - prawdopodobnie będzie w jednym z tych dwóch sklepów (jak nie w obydwu)

  Anonimowy - nie ma problemu.

  OdpowiedzUsuń