piątek, 24 września 2010

BICEPS#1: okładka + twórcy!

Podobnie jak w dniach poprzednich i zgodnie z wczorajszą zapowiedzią prezentujemy okładkę pierwszego numeru naszego zina, jak również listę osób, których twórczość znaleźć będzie można na łamach periodyku!

Za grafikę (oraz okładkę jako całość) odpowiada Łukasz Mazur, który na dobre postanowił wrócić do gryzmolenia ołówkiem. Pomysł na biceps z Milo wpadł nam do głów podczas jednego z redakcyjnych spotkań i taką mieszankę kultury i kulturystyki mamy zamiar prezentować również i przy kolejnych numerach.

Jeśli zaś chodzi o bicepsowych twórców, to miło nam poinformować, że w pierwszym numerze znajdą się prace takich osób jak (kolejność alfabetyczna):

Przemek Badowski, Mariusz Ciechoński, Tomasz Grządziela, Daniel Grzeszkiewicz, Szymon Holcman, Andrzej Janicki, Tomasz Kontny, Paweł Kumpiniewski, Jacek Kuziemski, Przemysław Pawełek, Marcin Podolec, Tomasz Pstrągowski, Robert Sienicki, Jacek Skrzydlewski, Wojciech Stefaniec, Agata Wawryniuk, Katarzyna Witerscheim oraz naszej redakcyjnej trójcy.

Jednak nie są to wszyscy twórcy, bowiem mamy jeszcze jedną personę, której kilka plansz zobaczycie w pierwszym "BICEPSIE". To zagraniczny komiksiarz znany już w Polsce z albumowych publikacji, który został również jako pierwszy uchwycony polaroidem Koki i Sztybora. Panie i Panowie...
... Tony Sandoval!

Widoczny powyżej kadr pochodzi z jego sześciostronicowej historii "Lycanthrope/Wilkołak", którą w całości będzie można zobaczyć w naszym zinie. Polecamy!

Szczegółowy spis treści jak również przykładowe plansze do wglądu w poniedziałek (tradycyjnie w samo południe)!

13 komentarzy:

 1. Okładka super i lista twórców też robi dobrze.

  Ale, że Sandovala Wam się udało zwerbować. Szacunek. Taki Gość w numerze świadczy o tym, że magazyn jest na najwyższym poziomie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaszczu - pioneczka! Sandoval pociska tylko dla najlepszych co nie? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. zajebista okładka.

  jak na Ciebie

  OdpowiedzUsuń
 4. No, no... Napięcie bicepsa rośnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Okładka świetna, bardzo pomysłowa. No i świetny skład twórców z Sandovalem jako wisienką na torcie. Jestem jak najbardziej na tak :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna okładka i doskonały spis treści! A jaki jest nakład? Starczydla wszystkich chętnych ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Powinno starczyć! Chociaż jeśli zabraknie to w pewnym sensie będziemy się z tego cieszyć ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. przeszliscie na ciemną stronę mocy, mofos.

  OdpowiedzUsuń
 9. Szybka Gotówka - https://redirect.qxa.pl/YxNh9 - Uzyskaj Szybką Pożyczkę

  OdpowiedzUsuń